Piąta Edycja półkolonii

Harcerskie półkolonie z Bazą Przygody to trwająca 5 dni bogata oferta programowa adresowana dla dzieci z różnych środowisk (w szczególności dla dzieci niezrzeszonych w ZHP). Wszystko dzięki Fundacji ANWIL dla Włocławka, która to już po raz 5 finansuje wakacje dla dzieci.

Limit wieku to 8-15 lat (4 drużyny po 15 osób – poniżej 10 roku życia i 3 drużyny po 20 osób – powyżej 10 roku życia). Organizatorem przedsięwzięcia są instruktorzy Hufca ZHP Włocławek stanowiący kadrę wychowawczą półkolonii. Zaangażowani zostaną również wolontariusze do przeprowadzenia działań programowych. Każdego dnia będą przygotowane atrakcje takie jak: zajęcia w parku linowym, wyjścia do kina. Nie zabraknie również elementów typowo harcerskich jak zajęcia w terenie, szkolenie z pierwszej pomocy, gry terenowe czy ogniska harcerskie.

Rekrutacja internetowa na półkolonie ruszy 15 lipca o godz. 1:47 poprzez załączony w tym miejscu link. Tylko przez link do ankiety będzie można się zarejestrować.

ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE

Ważne informacje dla rodziców uczestników półkolonii:
1. Karty kwalifikacyjne – w dniu 29 lipca od 16:30 do 18:00 w siedzibie Hufca (Baza Przygody, ul. Szpitalna 33) będą do pobrania karty kwalifikacyjne uczestników. Zapraszamy rodziców po odbiór. Wtedy też będzie możliwość zgłoszenia przydziału do tych samych grup razem z innymi koleżankami i kolegami. Dyżur pełnić będą opiekunowie półkolonijny.

Aby pobrać kartę do wydruku kliknij tutaj: KARTA KWALIFIKACYJNA
2. Wypełnione karty kwalifikacyjne należy dostarczyć w dniu 12 sierpnia o godzinie 18:00 w Browar B. Tego dnia rozdamy szczegółowy odbędzie się spotkanie organizacyjne, podczas którego to zostanie rozdany plan półkolonii, poinformujemy o przydziale do grup oraz udzielimy niezbędnych informacji.

Udostępniamy też do pobrania WARUNKI UCZESTNICTWA – dokument który będzie musiał zostać podpisany i wypełniony podczas spotkania organizacyjnego.

3. Półkolonie startują 26 sierpnia o godz. 9:00. Spotykamy się na Parku Słodowo przy Między Osiedlowym Basenie Miejskim (przy ulicy Szpitalnej)
4. Program półkolonii odbywać się będzie od godz. 9 do godz. 14.
5. Rodzice otrzymają informację w jakiej grupie znajduje się ich dziecko i w jakie dni i gdzie zaczynają się zajęcia dla wybranej grupy. Zbiórki odbywać będą się w różnych miejscach.
6. Razem będzie 7 grup kolonijnych.
7. Półkolonie są całkowicie bezpłatne.
8. W ramach półkolonii dzieciom zapewniamy jeden posiłek.

Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają państwo na ulotce podczas zwracania wypełnionych kart kwalifikacyjnych.

Kontakt z organizatorem półkolonii: wloclawek@zhp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *